Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Onsager, Søren (1878-1946)
Ung kvinne i rød kjole 1916

Olje på lerret
55x72
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1916

Signert og datert nede t.v. på ombrettet kant på lerretet: "Sören Onsager 1916"

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering