Onsager, Søren(1878-1946)
Ung kvinne i rød kjole 1916
Olje på lerret
55x72
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1916
Signert og datert nede t.v. på ombrettet kant på lerretet: "Sören Onsager 1916"
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30