Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Åsterudtjernet, utsikt over Ringerike 1878

Olje på lerret
88x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 330 000