Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Parti fra Soneren i Sigdal 1899
Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1899.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 85 000