Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
61x69
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 195 000