Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Krohg, Christian (1852-1925)
Marie Krohg i profil

Olje på lerret
47x38
Signert nede t.h.: C. Krohg

Antagelig malt i 1892.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 32 000