Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Kragerø 1882

Olje på mahogniplate
30x41
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 1882.

Berg-Kragerø Museum 2007, kat.nr. 13 med tittel: "Fra Kragerø 1882".

Vurdering
NOK 400 000–500 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 330 000