Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Krohg, Christian (1852-1925)
Oda leser Verdens Gang

Olje på lerret
50x62
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden, på blindrammen med annen tittel: "Sommeraften".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000