Krohg, Christian(1852-1925)
Stående pike
Olje på plate
67x38
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 64 000
Olje på plate
67x38
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering