Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Krohg, Christian (1852-1925)
Stående pike

Olje på plate
67x38
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 64 000