Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Onsager, Søren(1878-1946)
Sittende kvinneakt

Olje på lerret
59x37
Signert oppe t.v.: Sören Onsager

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30