Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Onsager, Søren (1878-1946)
Sittende kvinneakt

Olje på lerret
59x37
Signert oppe t.v.: Sören Onsager

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering