Onsager, Søren(1878-1946)
Sittende kvinneakt
Olje på lerret
59x37
Signert oppe t.v.: Sören Onsager
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på lerret
59x37
Vurdering