Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Vinterlandskap med åpen elv

Olje på lerret
51x61
Signert nede t.v.: .A Normann

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 40 000