Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Mønsted, Peder (1859-1941)
Kvinne i vinterlandskap, Langseth, Lillehamme 1919

Olje på lerret
37x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: P Mönsted. Langseth. 1919.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 44 000