Mønsted, Peder(1859-1941)
Kvinne i vinterlandskap, Langseth, Lillehamme 1919
Olje på lerret
37x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: P Mönsted. Langseth. 1919.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 44 000