Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster 1912

Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.v.: Arne Kavli. 12

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering