Krohg, Christian(1852-1925)
Madam Blom
Olje på plate
41x31
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av platen: "Madam Blom av Chr Krohg Kjøptes hos Blomqvist 1915 10/7".
Blomqvist, Kristiania 1915.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 42 000