Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Krohg, Christian (1852-1925)
Madam Blom

Olje på plate
41x31
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: "Madam Blom av Chr Krohg Kjøptes hos Blomqvist 1915 10/7".

UTSTILT:

Blomqvist, Kristiania 1915.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 42 000