Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Gløersen, Jakob (1852-1912)
Tømmerkjøring i vinterlandskap 1884

Olje på lerret
53x68
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen -84

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 50 000