Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Hagn, Alfred (1882-1958)
Motiv fra Son 1949

Olje på plate
60x67
Signert og datert nede t.h.: Hagn -49

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Alfred Hagn: Motiv fra Son. -49."

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 50 000