Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Folkeliv på Brevik Gård, Son 1927

Olje på lerret
85x100
Signert og datert nede t.h.: R Th -27-

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering