Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Interiør med spinnende kone og kardende pike

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 42 000