Askevold, Anders(1834-1900)
Elvelandskap med folkeliv 1868
Olje på lerret
36x53
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1868.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
36x53
Vurdering