Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Klostergård i Italia

Olje på mahogniplate
50x39
Signert nede t.v.: Vinc St. Lerche fec

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00