Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Klostergård i Italia

Olje på mahogniplate
50x39
Signert nede t.v.: Vinc St. Lerche fec

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000