Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Nielsen, Eivind (1864-1939)
Tømmerkjøring 1917

Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.h.: Eiv. Nielsen. 17

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000