Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Landskap med elv

Olje på lerret
41x59
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering