Krohn, Xan(1882-1959)
Rue Lafayette, Paris 1934
Olje på plate
33x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Xan Krohn Rue Lafayette Paris 1934
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
33x23
Vurdering