Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Krohn, Xan (1882-1959)
Rue Lafayette, Paris 1934

Olje på plate
33x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Xan Krohn Rue Lafayette Paris 1934

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000