Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Frieren 1955

Olje på lerret
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 55

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00