Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Sittende kvinneakt
Olje på lerret
92x74
Signert oppe t.h.: HF. G
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Kvinde og fugel".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000