Hagn, Alfred(1882-1958)
Landskap med hus, Røldal
Olje på lerret
71x79
Signert nede t.h.: Hagn
Anngivelig fra Røldal.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på lerret
71x79
Signert nede t.h.: Hagn
Anngivelig fra Røldal.
Vurdering