Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Hagn, Alfred (1882-1958)
Landskap med hus, Røldal

Olje på lerret
71x79
Signert nede t.h.: Hagn

Anngivelig fra Røldal.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering