Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinneportrett 1901
Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: C Krohg -01
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
46x38
Vurdering