Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinneportrett 1901

Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: C Krohg -01

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000