Krohg, Christian(1852-1925)
Bestefars gutt
Olje på lerret
60x47
Signert nede t.v.: C. K
Fra ca 1918.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
60x47
Signert nede t.v.: C. K
Fra ca 1918.
Vurdering