Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Bestefars gutt

Olje på lerret
60x47
Signert nede t.v.: C. K

Fra ca 1918.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000