Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Bestefars gutt

Olje på lerret
60x47
Signert nede t.v.: C. K

Fra ca 1918.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 24 000