Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Due, Christian (1805-1893)
Fjellandskap med gård

Olje på lerret
36x50
Signert nede t.h.: Due

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering