Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Due, Christian(1805-1893)
Fjellandskap med gård

Olje på lerret
36x50
Signert nede t.h.: Due

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00