Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Jubileumsauksjonen, del 2
Forrige
109
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Due, Christian
(1805-1893)
Fjellandskap med gård
Olje på lerret
36x50
Signert nede t.h.: Due
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00