Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Selvportrett ved staffeliet
Olje på lerret
62x82
Signert oppe t.h.: HF. G.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
62x82
Signert oppe t.h.: HF. G.
Vurdering