Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
Selvportrett ved staffeliet

Olje på lerret
62x82
Signert oppe t.h.: HF. G.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering