Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Selvportrett ved staffeliet

Olje på lerret
62x82
Signert oppe t.h.: HF. G.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000