Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Gårdstun med høner

Olje på lerret
75x100
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering