Tannæs, Marie(1854-1939)
Gårdstun med høner
Olje på lerret
75x100
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på lerret
75x100
Vurdering