Danifer, Sigurd(1894-1958)
Kystlandskap
Olje på lerret
78x100
Dobbeltsignert nede t.v. og nede på midten: Danifer
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på lerret
78x100
Vurdering