Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Danifer, Sigurd (1894-1958)
Kystlandskap

Olje på lerret
78x100
Dobbeltsignert nede t.v. og nede på midten: Danifer

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering