Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Landskap 1938

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: HLM-38.

Signert på baksiden: Hugo Mohr.

Vurdering