Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Landskap 1938
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: HLM-38.
Signert på baksiden: Hugo Mohr.
Vurdering
Tilslag NOK 1 600
Olje på plate
38x46
Vurdering