Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Ved en norsk havn
Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: J Bennetter
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
81x116
Vurdering