Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Ved en norsk havn

Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: J Bennetter

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000