Askevold, Anders(1834-1900)
Aften ved tjernet 1882
Olje på lerret
43x59
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1882.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "A. Askevold "Aften ved Tjernet" Sundfjord".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 54 000