Holbø, Kristen(1869-1953)
Fra Lillehammer
Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: K Holbö
Påtegnet på baksiden av platen: "Kristen Holbö Lillehammer, 50".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 32 000
Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: K Holbö
Vurdering