Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Holbø, Kristen (1869-1953)
Fra Lillehammer

Olje på plate
65x80
Signert nede t.h.: K Holbö

Påtegnet på baksiden av platen: "Kristen Holbö Lillehammer, 50".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000