Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Ensom

Litografi
34,5x25,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 22/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Ensom" (Fra Finnmark). Også kalt "Alene".
Fra 1967.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00