Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Roende dreng

Litografi
26,5x18
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 1/5.
Påtegnet med dedikasjon og noe utydelig datering: "August 1969" (?), nede på arket.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000