Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster 1912

Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.v.: Arne Kavli. 12

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000