Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Kavli, Arne (1878-1970)
To menn i en hage 1919

Olje på lerret
65x76
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 19.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000 med forbehold