Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Kvinne i interiør 1881

Olje på mahogniplate
34x41
Signert og datert oppe t.h.: E. Werenskiold. Paris- 1881.

Vurdering
NOK 500 000–600 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 350 000