Munthe, Gerhard(1849-1929)
I grålysningen 1878
Olje på lerret
33x46
Signert og datert nede t.h.: Gerh: Munthe München -1878
Påtegnet med tittel nede t.v.: "I Graalysningen.".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000