Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
I grålysningen 1878

Olje på lerret
33x46
Signert og datert nede t.h.: Gerh: Munthe München -1878

Påtegnet med tittel nede t.v.: "I Graalysningen.".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 20 000