Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Frogner hovedgård 1895

Olje på lerret
60x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1895

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000