Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Frogner hovedgård 1895
Olje på lerret
60x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1895
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x100
Vurdering