Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Landevei med folkeliv

Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: E Ulving

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 14 000