Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Landevei med folkeliv

Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: E Ulving

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000