Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Midnattsol Nordland
Olje på lerret
70x85
Dobbeltsignert nede t.v.: Th Holmboe Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 21 000