Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Midnattsol Nordland

Olje på lerret
70x85
Dobbeltsignert nede t.v.: Th Holmboe Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000