Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Fra Sandøya, Tvedestrand. Gammelt Sørlandshus 1925

Olje på lerret
57x66
Signert og datert nede t.h.: Eilif P. 25

Kokkin 811.

UTSTILT:

Høstutstillingen, Oslo 1925, kat.nr. 109.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000