Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Sandøya, Tvedestrand. Gammelt Sørlandshus 1925
Olje på lerret
57x66
Signert og datert nede t.h.: Eilif P. 25
Kokkin 811.
Høstutstillingen, Oslo 1925, kat.nr. 109.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000