Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
To hunder

Olje på lerret
95x107
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000