Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Mot lyset

Olje på lerret
150x150
Noe utydelig signert i rødt nede t.h.: Weidemann

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 125 000