Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Mot lyset

Olje på lerret
150x150
Noe utydelig signert i rødt nede t.h.: Weidemann

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 125 000