Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Studie: Spekter 1939

Olje på lerret
98x53
Signert nede t.h.: Bendik

Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: "Studie: Spekter -39".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000 med forbehold