Riis, Bendik(1911-1988)
Studie: Spekter 1939
Olje på lerret
98x53
Signert nede t.h.: Bendik
Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: "Studie: Spekter -39".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000 med forbehold