Riis, Bendik(1911-1988)
Malmøyveien
Olje på plate
42x34
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Påtegnet på baksiden av platen: "nr 16".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000