Kvinne og barn ved vannet
Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering