Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinne og barn ved vannet

Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering